banner52

banner14

banner28

18 Ocak 2017 Çarşamba

AK Kadınlardan İvrindi çıkarması

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. P.Mutlu Aydemir yönetimiyle birlikte İvrindi İlçesindeki Ak Parti Kadın Kollarını ziyarette bulundular.

13 Haziran 2013 Perşembe 21:29
AK Kadınlardan İvrindi çıkarması
Foto galeriye git İvrindi Ak Parti il kadın kolları teşkilatını ziyaret eden ak parti il kadın kolları , İvrindili vatandaşlar ile bir araya gelerek gönüllerinini ortaya koydular.
50 kişiye yakın ak kadınlar birlik,beraberlik içerisinde İvrindili esnafları gezerek sıkıntı ve isteklerini dinlediler, hoş sohbette bulundular.Halkla iç içe olan Aydemir ve yönetimi ilgi ve alakalarından dolayı İvrindililerden tam not aldı.
Esnaf ziyaretinin ardından ,İvrindi Belediye başkanını ziyaret eden İl Kadın Kolları Başkanı Av. P.Mutlu Aydemir ve yönetimiyle birlikte belediyenin tüm oda ve salonlarını akkadınlar doldurdu. İvrindi belediyesinin yapmış olduğu ve ileriye yönelik yapacak olduğu çalışmalar hakkında birinci ağızdan bilgiler sunuldu.
 İvrindi kadın kolları başkanı Nurşen Sarıca  ve yönetiminin  hazırlamış olduğu  kahvaltının ardından konuşma yapan İl Kadın Kolları Başkanı Av. P.Mutlu Aydemir şunları söyledi; "'Kadınlarımızın ekonomik ve sosyal yaşama katılımda ve karar verme süreçlerinde daha etkin rol oynaması, siyasal alanda daha yüksek oranlarda temsil edilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir. Kadına pozitif ayrımcılığı benimseyen AK Parti iktidarı, kaynakların eşit bir şekilde kullanıldığı, nimetlerin ve külfetlerin eşit bir şekilde paylaşıldığı bir dünya düzeni ve bir ülke düzeni için mücadele etmektedir. Ayrıca AK Parti Kadın Kolları son zamanda  yaşanılan şu süreçte kadın sağ duyusuyla milletin bütünlüğünün kadınlar tarafından sağlanacağını dile getirdi.''
İvrindi kadın kolları başkanı Nurşen Sarıca; Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. P.Mutlu Aydemir ‘e yapmış oldukları ziyaretle çok büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek teşekkürlerini sundu.
Anahtar Kelimeler: AK Parti İvrindi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden memnun musunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV