Balıkesir'de Sigorta Değerlendirme Toplantısı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (TTKK) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü’nün de yerinde izlediği 2017 yılı sigorta satış projesi kapsamındaki yıl sonu hedef çalışmaları ve istişare toplantıları TKK Balıkesir Bölge Birliği’nde gerçekleştirildi.
Bu haber 2017-11-29 01:40:06 eklenmiş ve 225 kez görüntülenmiştir.

Groupama Sigorta ile yürütülen sigorta satış projesi kapsamında önce TKK Balıkesir Bölge Birliğinde bir toplantı gerçekleştirildi.TTKK Merkez Birliğinden Sigorta ve Risk Yönetimi Müdürü Seyfettin Tosun’un da katıldığı toplantıda TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın; Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerinde sigortacılık faaliyetlerini tanıtma, işlem yapma ve üreticiyi bilgilendirme konularına ağırlık verdiklerini kaydetti. Altın:“Üreticimizi çeşitli risklere karşı koruyabilmemiz için özellikle Tarım Kredi Kooperatiflerine ortak olan üreticilerimizi sigorta konusunda bilgilendiriyoruz. Çünkü her yıl farklı koşullardan dolayı üreticimizin ürünlerinin risk faktörleri de değişiyor bu yüzden sigorta konusuna çok önem veriyoruz. Bu toplantılarımızda da hem geçtiğimiz dönem sigorta konusunda yaptığımız işler, verdiğimiz hizmetler ve bunların sonucu ile 2018 yılı hedeflerimizi hem burada hem kooperatiflerimizde değerlendireceğiz ama mutlaka üreticimiz sigortasını yaptırmalı. Biz sahada bunun için çalışıyoruz ” dedi.

Bölge Birliği toplantısından sonra Bölge Birliğine bağlı İnegöl, Gürsu, Yunuseli, Ormankadı, Karacabey, Ayaz Tarım Kredi Kooperatifleri ziyaret edildi ve sigorta çalışmaları hakkında bilgi alınıldı. İnegöl’deki ziyarette TTKK Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü de katıldı.

 

Sigorta çalışmaları ve kooperatif ziyaretlerine Merkez Birliği Sigorta ve Risk Yönetimi Müdürü Seyfettin Tosun,   Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Vedat Altın,  Groupama Sigorta Tarım Satış Müdürü Sacit Ağca, Groupama Emeklilik Tarım Hayat Müdürü Uğur Yazıcı, Merkez Birliği Yönetmeni Orhan Serke, Sigorta Yönetmeni Gökhan Avcı, Servis Yetkilisi Tarık Sağlam, Sigorta Saha Sorumlusu Yılmaz Ali Erat katıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GENEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım