Yeni bir yönetim ve değişim bu odaya şart

İbrahim Koç Balıkesir Berberler ve Kuaförler Odasının 23 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olağan genel kurulunda aday olduğunu açıkladı. Koç “Yeni bir yönetim yeni bir değişim artık bu odaya şart. Berberler ve Kuaförlerin bir üst seviyeye çıkması gerekiyor” dedi.
Bu haber 2017-12-05 01:40:06 eklenmiş ve 209 kez görüntülenmiştir.

Balıkesir Berberler ve Kuaförler Odasının 23 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olağan genel kurulunda aday olduğunu açıklayan İbrahim Koç “Biz nasip olurda oda yönetimini aldıktan sonra bu odayı bir üst seviyeye çıkartmamız için meslektaşlarımıza sevdalıyız. Biz bu mesleği seviyoruz birlik beraberlik içinde hep baraber Cenabı Allah’ın izniyle bizim bu çalışmaları daha iyi noktalara getirmemiz için devam edeceğiz. Gerekli projeleri uygulamaya sokacağız. Bu projeleri borşür şeklinde tüm üyelerimize dağıtacağız. Ben ve yönetimim gelirse neler yapabiliriz, bu odayı daha iyi konuma nasıl getirebiliriz. Eksiklerimizi biliyoruz üyelerimizle birlikte odanın içinde tamamen el birliği ile bayan kuaförü erkek berberleri dahil olmak kaydıyla inşallah seminberlerimiz ciddi bir şekilde devam edecek bayan kuaförlerinde, erkek berberleri arasında yarışmalar düzenleyeceğiz. Malzeme olaylarına gelince görüşme yaptığımız yerler var. Üyelerimize daha ucuz şekilde kazandırmaya çalışacağız”dedi.

Çıtayı yükseltmemiz lazım

 

Odada  yapılması gereken çok şeyin ifade eden başkan adayı İbrahim Koç “Berberler ve Kuaförler Odasın da biz hep beraber yönetim olarak tüm üyelerimizle birlikte çalışmayı arzu ediyoruz. Yeni bir yönetim yeni bir değişim artık bu odaya şart. Berberler ve Kuaförlerin bir üst seviyeye çıkması gerekiyor. Ben projelerimi burada açıklamayayım üyelerime ne yapacaklarımı bire bir açıklayayım. Balıkesir olarak artık çıtayı yükseltmemiz lazım. Biz bu mesleğe bu üyelere sevdalıyız. Sevdamız büyük Rabbim cemi cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah İbrahim Koç gelirse yönetimiyle beraber daha güzel bir çalışma içinde, bütün üyelerimizle birlikte birlik beraberlik içinde bu odada daha güzel şeyler yapacağımıza inanarak yola çıktık. Rabbim utandırmasın”şeklinde konuştu.

HABER - Fotoğraf : Otağ Fırıncıoğulları

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GENEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım