“Esnaflar arasında birlik ve beraberlik sağlamak için adayız”

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; 9 Şubat’ta yapılacak olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na aday olan ilçenin tanınmış esnaflarından Enis Özdemir, kendisi ve ekip arkadaşlarının; ilçedeki esnaf ve sanatkarları bir araya getirebilmek, sorunlara ortak çözümler bulabilmek adına aday olduklarını söyledi.
Bu haber 2018-02-07 01:40:02 eklenmiş ve 393 kez görüntülenmiştir.

Enis Özdemir, Ayvalık Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetim kuruluna aday arkadaşları; Ahmet Jale, Emir Gürses, İbrahim Yıldırım, Turgay Üneş, Mert Dağaşan, Burak Erbilge, Ertan Davran, Ömür Kıroğlu ile birlikte yaptığı açıklamada, ilçedeki esnaf ve sanatkârın çözüm bekleyen birçok sorunun olduğunu vurguladı.
Ayvalık Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Özdemir yaptığı açıklamada, “Ayvalık esnafının yaşadığı veya yaşayabileceği sorunları çözebilme becerisine sahip, bilgi birikimi olan ve en önemlisi iyi niyetli ve samimi bir yönetim oluşturmak amacıyla yola çıktık” dedi.
Ayvalık’taki esnaf ve sanatkarlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak, iyi ve kötü günlerinde yanlarında olabilmek, şeffaf ve hesap verebilen dürüst bir yönetim oluşturmayı hedeflediklerinin altını çizen Özdemir, esnaf meslektaşlarına da seslenerek,“Her türlü sorunla karşılaşan gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz şefkatli ve anlayışlı bir oda yönetimi tesis edebilmek, dürüst, samimi, çalışkan ve esnafını kucaklayan bir yönetim oluşturabilmek için yola çıktık. Sizlerin de bizim bu hizmet aşkımızı ve şevkimizi kabartmak üzere genel kurula büyük bir azim ve kararlılıkla gelerek, özgür iradeniz ile bize destek olacağınıza arkadaşlarımın ve şahsımın inancı tamdır. Tüm esnafımızın çözüm bekleyen büyük sorunlarının olduğunu yakinen biliyoruz. Bu sebepten dolayı yeni bir yüz, yeni bir ekip, genç, dinamik ve sorunların çözümü için canla başla koşabilecek özelliklere sahip arkadaşlarımız ile yapılacak olan seçimde hizmete talip olduk. Esnaflarımız bize bu görevi verirse canla başla çalışıp onların her zaman yanında olup, sorunların çözümü için elimizden gelenin en iyisini şeffaflık ve hesap verebilirlik çerçevesi içerisinde yapacağımıza dair her türlü teminatı ve sözü veriyoruz” ifadelerini kullandı.
Özdemir açıklamasında, “Esnaf kardeşlerimiz arasında birlik, beraberlik ve kardeşliği sağlamak için. Birinin diğerini ötekileştirmemesi için her türlü kardeşliğini tesis etmek, Her türlü konuda gücümüz el verdiğince çalışmak için. Günümüzün koşullarına ayak uyduracak teknolojik gelişmeleri ve her türlü zorluğa karşı sadece elimizi değil esnafımız için gövdemizi de taşın altına koymak için çıktık bu kutlu ve kutsal yola. Şeffaf, hesap verebilirlik, her üyemize eşit derecede hizmet vermek için arkadaşlarımızla beraber Ayvalık Esnaf ve Sanatkârlar Odasına hizmet etmek ve mutlak başarı için adayız. İlkemiz; sevgiye, sadakate bağlı kalmak, mevki, makam ve maddiyat uğruna dostlarımızı kırmamak olacaktır. Siz değerli ve cefakâr esnafımızın da bizim bu hizmet aşkımızı ve şevkimizi kabartmak üzere genel kurula büyük bir azim ve kararlılıkla gelerek özgür iradeniz ile katkıda bulunacağınız inancı ile yaşamınızda sağlık ve afiyet, işlerinizde başarılar diliyor, saygılarımızı sunuyoruz." diye konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İLÇELERDEN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım