''24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE CUMHUR İTTİFAKI'NIN VE MHP'NİN BAŞARISIN DOST DÜŞMAN HERKES GÖRECEKTİR''

24 Haziran seçimlerine giderken Türkiye’nin gerçeklerini görme mecburiyeti vardır. Türkiye kuşatılmıştır. İçte taşeron örgütlerin, dışta küresel güçlerin Türkiye’nin varlığını tehdit ettiği bir dönemde MHP elini taşın altına koymuş ve üzerine düşen Milli görevi yerine getirmiştir. MHP’nin öncülük edip desteklediği “Cumhur İttifakı’’ bu anlamda Türk ve Türkiye düşmanlarına karşı kurulmuş birlikteliğin adıdır. Bu yüzden, bu ittifakın başarısı Türkiye’nin başarısı olacaktır. Bunun içindir ki,24 Haziran seçimlerine biz MHP olarak siyasi bir gelecek olarak değil, Türkiye’nin geleceği olarak bakıyoruz.
Bu haber 2018-05-15 10:45:34 eklenmiş ve 201 kez görüntülenmiştir.

 

MHP TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ PARTİSİDİR

MHP 49 yıllık bir geçmişi olan Türkiye’nin en köklü siyasi partisidir. Ve mazisi boyunca kendi siyasi varlığını ülkenin varlığı ile eş değer tutmuştur. MHP bugüne kadar geçici siyasi başarılar için değil; ülkeye hizmet, ülke varlığını koruma gayreti ile mücadele vermiştir.

DEVLET BAHÇELİ DEVLET ADAMIDIR

Devlet Bahçeli devlet adamıdır. Onda ucuz siyasetçi kimliği ve davranışı görmek mümkün değildir. Bu yüzdendir ki, gündelik siyasi başarılar peşinde koşanlar onu ve MHP’yi anlamakta güçlük çekmektedirler. “Önce ülkem, sonra partim” zihniyeti, Bahçeli’nin önceliğinin vatan’ın, millet’in, devlet’in varlığı olduğunun en açık göstergesidir. Vatan toprağı özgür değilse, millet esarete düşmüşse, devlet ortadan kaldırılmışsa siyasetin ne anlamı olabilir? Bunun içindir ki, MHP’nin siyasi omurgası öncelikle milli değerlerin korunması üzerine kurulmuştur.

MHP ÜZERİNE OYNANAN TÜM OYUNLAR BOZULMUŞTUR

MHP Türkiye’nin varlık teminatıdır. Öte yandan, Orta Doğu’yu kana bulayan Küresel güçlerin (AB-ABD vb.) nihai hedefi Türkiye’dir. Türkiye’yi ele geçirmeye çalışanlar şu gerçeği görmüşlerdir; “MHP ele geçirilmeden Türkiye teslim alınamaz..” Bunun için tüm oyunlarını öncelikle MHP üzerine kurdular. MHP içinde geçmiş dönemlerde hayata geçirilmeye çalışılan “Genel Başkanlığı ele geçirme” senaryosunun temelinde bu amaç yatmaktadır. Ama başaramadılar. MHP’yi diz çöktüremediler. MHP’yi teslim alamadılar. Ülkücü irade ve genel başkanı Devlet Bahçeli’nin inançlı mücadelesi buna izin vermedi. MHP’nin içinde kirli emellerine ulaşamayanlar bu defa da yine buyrukla yeni bir partinin çatısı altında buluştular. Tek hedefleri MHP’yi güçsüz kılma olanlar şimdi görüyorlar ki, tüm bunlar hep beyhude gayretler olmuştur. 49 yıllık mazisi olan MHP tarihi boyunca bu kirli oyunları hep bozmuştur. Bugün de öyle olmuştur.

MHP GÜL AĞACI GİBİDİR

MHP gül ağacı gibidir. Sürekli çiçek açar. Tomurcukları hiç bitmez. Dalından birkaç solmuş gülü koparanlar başarılı oldukların sanabilirler. Ama ardından yeni ve daha fazla tomurcuğun çiçek açtığını görünce, bugün olduğu gibi, tüm gayretlerinin beyhude olduğunu zaman içinde görürler.

CUMHUR İTTİFAKI VE MHP BAŞARILI OLACAK

MHP il ve içe kongrelerini yenilemiştir. Büyük Kurultayını tamamlamıştır. Fitneden, bölücü-yıkıcı unsurlardan, nefis kavgacılarından kurtulan MHP yeni döneme eskisinden çok daha güçlü olarak girmiştir. MHP bugün Türkiye’de ve Balıkesir’de de tüm teşkilatları ile İl Başkanı Suat Par başkanlığında en güçlü şekilde 24 Haziran seçimlerine hazırlanmaktadır. Bu seçimlerin ardından Cumhur İttifakı’nın başarısını, MHP’nin nasıl daha güçlü bir parti haline dönüştüğünü dost, düşman herkes görecektir.

MHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

40 yıldan fazla bir süreden beri MHP saflarında siyasi mücadelemi veriyorum. Zaman zaman çile ile üzüntü, başarı ile mutluluk yaşadım. Ama her zaman kaderim MHP’nin kaderi ile eş değer oldu. Yine 40 yıldan beri bir gazeteci olarak Balıkesir’de sosyal yaşamın içindeyim. Ülkemin ve şehrimin sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını iyi biliyorum. Bu inanç içinde MHP’den Balıkesir milletvekili aday adayı oldum. Ancak şu bilinmelidir ki; bizim için, biz Ülkücüler -Milliyetçi Hareket sevdalıları için tüm makamlar bir araçtır. Bizlerin asıl arzusu milletimize ve yaşadığımız şehre hizmettir. Biz her aracı bu amaca hizmet arzusu ile kullanma gayreti içinde oluruz. Nihai hedefimiz, Allah’ın rızasını gözeterek Türk Milleti’ne hizmettir. Rabbim şahsımız, partimiz ve ülkemiz için hayırlısını nasip etsin.

MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SITKI ŞEREMETLİ

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım