AK Parti’den sanayi çıkartması

AK Parti İl ve İlçe teşkilatları önceki gün belirlenen 9 milletvekili adaylarıyla bi,rlikte dün adeta Yeni Sanayi Sitesi’ne çıkartma yaptı. Öğle namazının ardından 4 guruba ayrılan AK Parti teşkilatı be milletvekili adayları 4 bölgede 4 koldanm seçim çalışmalarını sürdürdü.
Bu haber 2018-05-23 14:35:53 eklenmiş ve 3407 kez görüntülenmiştir.

 

24 Haziran milletvekili seçimleri için aday listelerinin belirlenmesinin hemen ardından seçim çalışmalarına hız veren AK Parti teşkilatı sahaya indi. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı teşkilat üyeleri ve tam kadro milletvekili adayları ile birlikte Yeni Sanayi Sitesine çıkartma yaptı. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “Dün itibariyle adaylarımız belli oldu. Temayül yoklaması mülakatlar görüşmeler. En son noktayı genel merkezimiz cumhurbaşkanımız tarafından konuldu. Adaylarımız ile birlikte dün hemen stratımızı verdik eğitim toplantımıza katıldık. Şimdide tüm adaylarımızla sanyi esnafımızı ziyaretle güne başlıyoruz. İlk olarak Umumi Madeni Eşyalar odamızı ziyaret ettik. Dört bir kapıya dağılarak 9 milletvekili adayımızla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe belediye başkanımız, teşkilatımız gençlik ve kadın kollarımızla birlikte esnafımızı ziyaret edeceğiz. Tek tek sıkımadık el bırakmayacağız. Esnafımızın hem desteklerini hemde dualarını talep edeceğiz. Bu zamana kadar AK Parti’ye sayın cumhurbaşkanımıza desteklerini hiç esirgemeyen esnafımız 24 Haziran’da da desteklerini verecektir diye canı gönülden inanıyoruz”dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise “9 milletvekili adayımızla birlikte sanayiye çıkartma yapmış durumdayız. Guruplar halinde ayrıldık sanayinin tamamını inşallah bugün dolaşacağız. Sanayimizde yaklaşık olarak bin 500’e yakın iş yeri var. Şehrimizin her yerinde oturan ve burada iş yapan bir çok insanımız var. Onlarla milletvekili adaylarımızı tanıştırmak hemde hal ve hatırlarını sormak için buradayız. Sorunlarını dinliyoruz, sıkıntılarını soruyoruz ve AK Parti ve cumhurbaşkanımız için oy vermelerini talep ediyoruz”şeklinde konuştu.

 

Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları hakkında ki açıklamaları

Bilinmezlerle dolu bir şehir değil

Av. Adil Çelik

AK Parti olarak temayül ve kamuoyu yoklamaları, adaylarla yapılan mülakatlar neticesinde genel merkezimiz bir liste yaptı. Balıkesir’de ki 9 aday arkadaşımızla birlikte buradayız. Dün akşam Büyükşehir Belediyemizin yaptığı bir iftar yemeğine icabet ettik. Bugünde ilk günümüz olarak tüm aday arkadaşlarımızla birlikte sanayi sitesindeyiz. Burada ki esnaf arkadaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Buraya çok önem veriyoruz. Burada ki arkadaşlarımızın bazı yatırım talepleri var, bunun için istedikleri şartlar var. Onları ziyaret edip dinleyeceğiz, onların dertleri sorunları, soracakları sorularına cevap vereceğiz. Balıkesir 3 aşşağı 5 yukarı öyle bilinmezlerle dolu bir şehir değil. Sorunlar belli ciddi bir işsiz genç nüfusumuz var. Gençlerimize iş aş bulmamız gerekiyor ki sonrada eş bulabilsinler. İş ve aş olmayınca eşde olmuyor. Geçmişte de en çok muhatap olduğumuz konu bu. Balıkesir’de aşı arttırıp büyütmemiz gerekiyor. Biz büyütmezsek zaten başkaları gelip o yatırımları yapacaklar. Başkaları kazanacak. Ben Balıkesir iş alemine esnafına yatırımcısına hepsine sesleniyorum. Taş üzerine taş koyanın başımızın üstünde yeri var.

Saha çalışmasından hiç kopmadık

Belgin Uygur

Açıklanan milletvekili listemizin hem partimize, hem Balıkesirmize milletimize ve davamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Biz referandumdan itibaren sahalardaydık. Hem kadın kolları teşkilatı olarak ben ekibimle birlikte ana kademe ve gençlik kolları olarak sürekli sahadaydık hiç bir şekilde kopmadık. Kongrelerimizle yenilendik teşkilatlarımızı yönetimlerimizi yeniledik, tazelendik enerjimiz yükseldi. Bugün itibariyle ilk kez netleşen adaylarımızla Balıkesirimizin kalbinde sanayi sitemizde tüm adaylarımız Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanlarımızla bütün teşkilatımızla birlikte buradayız. 24 Haziran’da en iyi sonucu alacağımıza da inancımız tam.

Tercih ve teveccühden dolayı çok bahtiyarım

Yavuz Subaşı

Dünden itibaren akşam partide yapmış olduğumuz toplantı ile birlikte parti içi startı verdik. Bugünde öğlen namazından sonra ziyarete başladık. Tüm 9 milletvekili adayımız Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe belediye başkanımız, AK Parti İl Başkanımız ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte esnafımızı ziyaret edeceğiz. Akşama kadar tamamen buradayız. Ben gerçekten esnafımızın, halkımızın, seçmenlerimizin bu seçimlerde bize gösterdikleri sayın cumhurbaşkanımıza gösterdikleri tercih ve teveccühden dolayı çok bahtiyar ve mutluyum. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, Balıkesirimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

başarı gayrete aşıktır derler

Mustafa Canbey

Milletvekili adaylarımız Balıkesirimize milletimize partimize hayırlı olsun. Önümüzdeki dönem için inşallah 9 adayımızla birlikte sahadayız. 9 tane milletvekilinede talibiz. Bugün sanayiden başlayarak dolaşacağız. Aslında teşkilatımız aylar öncesinden sahaya inmişti. Bizde adaylar olarak liste belirlendikten sonra sahaya inmiş olduk. Bundan sonra Balıkesşr kazan biz kepçe tek tek Balıkesir’i dolaşacağız. İnsanlarımızın ellerini sıkıp kucaklaşacağız onlardan destek isteyeceğiz. Türkiye gerçekten önümüzdeki dönem çok önemli hamlelerin eşiğine geldi. Bu hamlelere bizimde güç vermemiz lazım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize sunduğu bu büyük 2023-2071 vizyonuna güç vermemiz lazım. Milletvekili adayları olarak bizlere çok büyük sorumluluk düşüyor. Bunun bilincindeyiz milletimizden bu desteği isteyeceğiz. İnşallah Balıkesir’in her tarafından AK Parti’ye güçlü bir destek geleceğine inanıyoruz. Biz gayret edeceğiz, başarı gayrete aşıktır derler. Gayret bizden başarı Allah’tan diyecerek sahalarda dolaşacağız.

Bundan sonraki süreç Balıkesir için çok önemli

Pakize Mutlu Aydemir

 Balıkesir’e listemiz hayırlı olur inşallah. Listemiz 71 aday arasından sayın cumhurbaşkanımız tarafından seçildi. Benimde bu 9 aday arasına girmek büyük onur. Doğup büyüdüğüm şehrime hizmet ve temsil etmek benim için büyük onur. Allah nasip ederse kısa ama güzel ve etkin bir seçim süreci neticesinde listemizde ki 9 milletvekilimizide hizmet için meclise göndermek istiyoruz. Hizmetlerimiz devam edecek bundan sonraki süreç Balıkesir için çok önemli. Balıkesir’in büyük bir başarıyla bu süreci atlatacağını biliyoruz.

4 koldan seçim çalışmalarımıza başladık

Ömer Alan

AK Parti milletvekili adaylarımızın hepsi burada, artı belediye başkanlarımız il ve ilçe yönetimlerimiz de olmak üzere sanayi sitesinde 4 bölgede 4 koldan vatandaşlarımızla seçim çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Dün adaylarımız belli olmuştu bugün sahaya indik. 24 Haziran’a kadar bu gayretli çalışmamız devam edecek. Vatandaşlarımızdan aldığımız son derece yoğun ilgiden memnunuz.

Hz. İbrahim’in ateşine su ata karınca misali

Osman Bıldır

Benim ilk milletvekilliği adaylığım bu hayatımda ilk defa gerçekleşiyor. Bu yola çıkıştaki amacım sadece Hz. İbrahim’in ateşine su ata karınca misali safım, yerim belli olsun diye ben aday oldum. Sıralamaya bile gireceğimi düşünmüyordum ama sırf katkı olsun diye. Benim için çok büyük bir onur çok büyük zevk. Böyle bir davanınm ferdi olmak benim için çok mutlu edici bir durum.

En genç milletvekili adayıyım

Zeynep Demiz

En genç milletvekili adayıyım, bizler Balıkesirimizde ki bütün halkımızla kucaklaşmak için, halkımızla gönül bağı kurmak için bu yola çıktık. Ülkemizin bayrağımızın daha iyi yerlere çıkması, asla yere düşmeden devam edebilmesi için biz gençlere çok büyük görev ve sorumluluk düşüyor. Sayın cumhurbaşkanımızın biz gençlere bayanlara verdiği önem, güven , destek doğrultusunda bu yopla çıktık. Allah inşallah yolumuzu hayırlı ve mübarek etsin. Allah inşallah vatandaşımızın Tayyip Erdoğan’a olan sevgisinde bizleride hizmetle onurlandırsın.

Var gücümüzle çalışacağız

Encan Aydoğdu

Bugün tüm adaylarımızla birlikte buradayız. Ülkemizin geleceği için bu seçim çok önemli. Bizde AK Parti Balıkesir milletvekili adayları olarak var gücümüzle seçimlere kadar çalışıp elimizden gelen gayretle cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için çalışacağız.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VİDEO GALERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım