Limak Enerji Balıkesir Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

Limak Enerji Grubu, Balıkesir’de tüm çalışanların bir araya geldiği iftar organizasyonu düzenledi. Yalova’dan sonra ikinci durak olarak Balıkesir’de iftar veren şirketin iftarına yaklaşık 550 kişi katıldı. İftar yemeğinin ardından Ritmin Dansı Grubu, katılımcılara muhteşem bir dans gösterisi sahneledi.
Bu haber 2019-05-21 13:14:32 eklenmiş ve 270 kez görüntülenmiştir.

 

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu, Ramazan Ayının getirdiği birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak amacıyla geleneksel hale getirdiği iftarlarıyla, çalışanlarıyla iftar sofrasında bir araya geliyor. Limak Enerji Grubu’nun Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da gerçekleştirdiği iftar etkinliklerine kurum çalışanları ve aileleri katılım gösteriyor.

Limak Enerji’nin bu yıl düzenlediği iftar programının ikincisi, 20 Mayıs Pazartesi günü Balıkesir’de gerçekleştirildi.  İftara, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Tayfun Tutar ve Limak Enerji Uludağ Elektrik Bölge Müdürü Vahide Yakut’un yanı sıra Balıkesir, Bandırma ve Edremit Bölgesi çalışanları ve aileleri ile birlikte toplam 550 kişi katıldı. Tasavvuf müziği dinletisi ile başlayan programda, ezanın okunmasıyla birlikte dua edilerek oruçlar açıldı. İftar sonrası sahne alan Ritmin Dansı grubu, sürpriz dans gösterisiyle katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Grup; Teke, Trakya, Karadeniz yörelerinin halay, horon, zeybek gibi çeşitli figür ve zenginliklerinden oluşan potpori sahnesi ve mizansenli kareografi şovuyla beğeni topladı.

İftar yemeğinde konuşan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programımıza bu yıl ilk olarak Yalova’dan başladık ve ikinci durağımız olarak bugün Balıkesir’de sizlerle aynı sofrada buluştuk. Ramazan Ayının paylaşım ayı olması ve birleştirici gücünün yanı sıra içerisinde barındırdığı manevi ruh ile de üzerimizde etkisi büyük.

Bizler de bu akşam bu iklimin güçlü manevi atmosferinde hep beraber oruçlarımızı açtık, aynı sofrada buluşmanın sevincini paylaştık. İftarımıza katılım sağladığınız ve Limak Enerji şirketleri olarak büyük bir aile olduğumuzu hissettirdiğiniz için hepinize teker teker teşekkür ediyorum.” dedi.

Geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde çalışanlarımız ile bir araya gelerek, aynı sofrada buluşmanın sevincini paylaşıyoruz. Ramazan ayı şefkat, dayanışma, yardımlaşma gibi manevi duyguların güçlendiği, kurulan sofralarda mutluluğu paylaştığımız bir ay olması sebebiyle de ayrıca önemli.” dedi.

UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ise, Ramazan Ayı’nın önemine değinerek, “Çalışanlarımızla ve onların aileleriyle birlikte iftar yapmak bizlere büyük mutluluk veriyor. Bu tür organizasyonları gerçekleştirmekteki asıl amacımız, çalışanlarımızla birebir ilişkileri geliştirmek ve bu güzel atmosferde kaynaşmayı sağlamak” diye konuştu. Hareketli ve yoğun iş temposunda özveriyle çalışan tüm personellere emekleri ve iftar yemeğine katılımları için teşekkür eden Gümüşlü, konuşmasını yaklaşan Ramazan Bayramı'nı kutlayarak sonlandırdı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GENEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım