BALIKESİR HAKEMLERİ İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Balıkesir şubesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak Ekilmiş’te düzenlenen iftar yemeğinde hakem ve gözlemcileri bir araya geldi.
Bu haber 2019-05-21 13:21:24 eklenmiş ve 6825 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Mehmet Özkan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeği geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Hakemlerin ve gözlemcilerin aralarındaki dostluk bağlarının artmasını sağlamak için iftar yemeğini her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini ifade eden İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Özkan “Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Balıkesir şubesinin her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeğimizi bu sene de Ekilmiş Restoran’da yapıyoruz. Tüm üyelerimizin katılımıyla birlikte bu iftar yemeğimizi gerçekleştiriyoruz. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

“Birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam ediyoruz”

Balıkesir’in her zaman birlik ve beraberlik içinde hakemiyle, gözlemcisiyle beraber yoluna devam ettiğini belirten Süper Lig Gözlemcisi Aytekin Durmaz sözlerini şu şekilde sürdürdü “Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Balıkesir şubesinin iftar yemeğinde bütün hakem ve gözlemcileriyle beraber olduk. Öncelikle bu iftarı düzenleyen şube yönetimimize teşekkür ediyorum. Balıkesir her zaman birlik ve beraberlik içinde hakemiyle, gözlemcisiyle beraber yoluna devam etmektedir. Son sınavımızı da bugün olduk ve önümüzdeki sene 2019-2020 sezonuna tüm hakem ve gözlemcilerimiz hazır. İnşallah yılsonu olacak terfilerde de Balıkesir hakemlerinin en üst düzeyde yerini alacaklarına inancım sonsuz. Çünkü taban birlikleriyle Gençlik Spor İl Müdürlüğüyle, Saha Komiserleri Derneğiyle, İl Hakem Kurulumuzla, Şube Yönetimimizle birlik ve beraberlik içinde olduk yıllar boyu, bu sene de aynı şekilde oldu. İnşallah Balıkesir için, hakemler için güzel bir tabloya yansıyacağına inancımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

“Önceliğimiz hakemlerim kaynaşmasını sağlamak”

A Klasman Hakemi Bilal Gölen ise “Bizi bu güzel yemekte buluşturan dernek başkanımız başta olmak üzere Mehmet Özkan’a ve dernek yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir iftar yemeği oldu. Tüm hakem arkadaşlarımız ve gözlemci ağabeylerimiz ile bir araya geldik. Derneğimizin varoluş sebeplerinden bir tanesi de bu. Önceliğimiz hakemleri, bulunduğu camiaya sosyal anlamda kaynaşmasını sağlamak. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Katılım da oldukça yoğundu” şeklinde konuştu.

“Sezonun yorgunluğunu da atmış olduk”

Klasman hakemleri ve il hakemleri ile birlikte olma fırsatı bulduğunu belirten İl Hakemi Mehmet Gümüşbaş, “İftar yemeği birlik ve beraberlik açısından iyi oldu. Sezonun yorgunluğunu da atmış oldu hakemler. Bu organizasyonu düzenleyen derneğe teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda klasman hakemi ve il hakemi arkadaşlarla birlikte olma fırsatı bulduk.  Birleştirici, bütünleştirici özelliğini gördük. Birlik ve beraberlik için böyle organizasyonlar şart. Devamının da gelmesini istiyoruz. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyoruz” dedi ve Balıkesir hakem ve gözlemcileri yemeklerini yiyerek program sona erdi.

Haber : Umut Sayan

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VİDEO GALERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım