24 HAZİRAN'DA TÜRKİYE VE BALIKESİR'DE MHP'NİN BAŞARISINI HERKES GÖRECEKTİR 26.04.2018


Bu makale 2018-04-26 12:36:12 eklenmiş ve 293 kez görüntülenmiştir.
Göktuğ ŞEREMETLİ

Siyaseten kim ne derse desin,kim hangi ısmarlama,temelsiz fikirlerin peşinde olursa olsun,görülecektir ki;24 Haziran,Türkiye'yi koruma gayreti içinde olan CUMHUR İTTFAKI'nın en yüksek ölçüde başarıyı yakaladığı il olacaktır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli bir partidir.Geçmiş çizgisinde kırık yoktur.Tüm gayret ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır.İşte bu anlayış içerisinde bugün üzerine düşen görevi yerine getirmiş,kabul gören erken seçim çağrısı ile 24 Haziran'a yürümektedir.

Devlet Bahçelinin ifadesi yaşanan gününü en güzel izahıdır:

''BİZ NEYSEK OYUZ, KİMSEDEN KORKMAYIZ

Bizde inanç, iman, adanmışlık,adamlık vardır. Gelecek nesillere emanet edeceğimiz kutlu üllkülerimiz vardır. Çizgimiz bellidir, yönümüz açık, duruşumuz nettir. Biz siyaseti milletimizin çıkarları için yaparız. Yeri gelirse eleştirileri muhattaplarına söyleriz. Kimseden korkmayız. Milletin rotasından sapmayız, neysek oyuz. CHP gibi olamayız, çürük ipten tutamayız. Terörün siyasi şubesine hoş bakamayız. Katranı kaynatmakla olmaz şeker, insanın cinsi neyse ona çeker. Bizim kalbimiz Türk'lük için çarpar. Varsın CHP'li yöneticiler Edirne cezaevinin etrafında dolansın, Pensilvanya'ya el sallasın. Zeytin Dalı'na karşı güçbirliği yaptılar, FETO'ya umut bağlamışlardı. HDP, CHP, İP mutabakatı vardır. Tencere yuvarlana yuıvarlana, patırtı kütürtü ile kapağını bulmuştur"

Hiç kimsenin şüphesi olmasın 24 Haziran seçimlerinden hem MHP ve hem de ''Cumhur ittifakı''başarı ile çıkacaktır.''

BALIKESİR VE BAŞARI

Balıkesir'de MHP bugün bu inanç ile ayaktadır.İl Başkanı Suat PAR'ın öncülüğünde MHP tüm teşkilatları ile 24 Haziran seçimlerinin seferberliği içindedir.

Siyaseten kim ne derse desin;kim hangi ısmarlama,temelsiz fikirlerin peşinde olursa olsun,görülecektir ki Balıkesir,24 Haziran,Türkiye'yi koruma gayreti içinde olan CUMHUR İTTFAKI'nın en yüksek ölçüde başarıyı yakaladığı il olacaktır.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım