MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR! 05.06.2018


Bu makale 2018-06-05 12:16:49 eklenmiş ve 168 kez görüntülenmiştir.
Sıtkı ŞEREMETLİ

MHP Küresel güçlerin uşağı olmayı değil,Türkiye’yi küresel güç yapmayı hedefleyen bir siyasi partidir.Bu yüzden Türkiye’nin içine sürüklendiği karanlıktan kurtarabilecek tek parti MHP’dir.Yani ülkemizin bugün tek umudu MHP’dir.

Milliyetçi Hareket Partisi inançların,ilkelerin tüm değerlerden daha üstün tutulduğu bir partidir.Bu yüzden fikir dokusunun sağlamlığı ve mensuplarının bu fikri değerlere ödünsüz sadakati MHP’yi diğer partilerden farklı kılar.Bu özelliği ile MHP Türk Milleti’nin öz değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır.Uzun ve şartlara göre değişmeyen bir siyasi çizgisi vardır.

MHP, KÜRESEL GÜÇLERİN UŞAĞI OLMAYI DEĞİL,TÜRKİYE’Yİ KÜRESEL GÜÇ YAPMAYI HEDEFLEYEN BİR SİYASİ PARTİDİR

MHP oy kaygusu ile hareket etmez.Oy kaygusu ile fikirlerinden taviz vermez.Bu yüzdendir ki,”Önce ülkem sonra partim”şiarını temel düstur kabul eder.MHP için Türk Milleti ve onu var eden değerler önemlidir.Bu sebepten dolayı uluslar arası arenada Küresel güçlerin uşağı olma değil,Türkiye’yi tarihine yakışır şekilde Küresel güç haline dönüştürme hedefi vardır.

TÜRK MİLLETİ’NİN EN FAZLA GÜVEN DUYDUĞU PARTİ MHP’DİR

MHP;oy verse de vermese de, Türk Milleti’nin her dönemde en çok güven duyduğu siyasi partidir.Vatandaşlarımız bilirler ki,MHP vardır,Türkiye yanlış yola girdiyse,tehlikeye düştüyse buna karşı çıkacak,uyaracak MHP vardır.

KUYRUKLU YILDIZLAR YOK OLUP GİTTİ AMA MHP HALA VARLIĞINI SÜRDÜRÜYOR

MHP tarihi boyunca Alpaslan Türkeş’ten Devlet Bahçeli’ye kadar uzanan 49 yıllık süreç içerisinde hiç bir zaman fikri çizgisinde kırıklık yaşamamıştır.Zaten 49 yıllık varlık sebebi de budur.Günlük ya da dönemsel ikbal kaygusu ile kurulan nice, döneminde iktidar olmuş, siyasi parti bugün varlığını yitirmiştir.Hepsi daha sonra birer kuyruklu yıldız gibi yok olup gitmişlerdir.Ama MHP inançları ile bugün hala vardır ve Türklük var olduğu sürece yaşamını sürdürecektir.

TÜRKİYE'NİN VARLIĞI TEHDİT ALTINDADIR

Gelelim bugüne..

Bugün Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en karanlık dönemini yaşamaktadır.İçten ve dıştan kuşatılan Türkiye’nin,başta bölücü siyasal faaliyetler yüzünden varlığı tehdit altındadır.Milli varlığı tehdit altındadır.Ekonomisi saldırı altındadır.

Doğru ses yine MHP'den gelmiştir;

''CUMHUR İTTİFAKI''

Türkiye 24 Haziran seçimlerinden başarı ile çıkmak zorundadır.

Peki görünen nedir?

Görünen odur ki;

 

MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım