İDAM EDİLMELİDİR… 12.07.2018


Bu makale 2018-07-12 11:00:47 eklenmiş ve 897 kez görüntülenmiştir.
Oğuz Savaş

 

Vay vay vay. Sen meğer neymişsin be Sayın Adnan Oktar. Demek bugüne kadar yaşadığın Vatanının bilgilerini Mossad’a satıyordun öylemi? İsrail Ajanıydın da ruhumuz bile duymamış. Ama çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde yakayı ele verirmiş değil mi? Sayın Oktar.  Bu işler kendi özel televizyonun da kediciklerinle oyun oynamaya benzemez haberin ola Sayın Oktar. Artık Ayvayı yediğinin resmidir.

     Edinilen bilgilere göre Adnan Oktar hakkında örgüt kurmanın yanı sıra çok sayıda kadına taciz ve tecavüz iddiasıyla hakkında açılmış dava dosyası bulunuyor. Demek ki Sayın Oktar’da Emperyalist Siyonistlere hizmet ediyormuşta haberimiz yokmuş. Neyse artık haberimiz oldu. Türkiye artık her konuda ayağa kalkıyor. Bir zamanların hasta adamı iyileşiyor ve doğruluyor.  Eyyy Emperyalist güçler hadi bizi durdurunda görelim.

    Ben diyorum ki. Bana göre en büyük suç. Havasını teneffüs ettiğin, suyunu içtiğin bu güzel Vatana ihanet etmektir. Sayın Adnan Oktar’ın resmen İsrail’in uşağı olduğu kanıtlandı ise ona verilecek olan cezada ona layık olmalıdır. Yani idam edilmelidir. Vatana hainlik bu ceza ile yerine getirilmelidir. En kısa zamanda idam cezası Anayasadan geçirilerek gündeme gelmelidir.  Bu adam aynı zamanda bir sapık ve tacizcidir. Bu suçlar bile hadımlık durumudur. Hadım edilme yasasının da yine Anayasadan geçirilerek en kısa zamanda yürürlüğe konulması gereklidir ve şarttır. İnanın ki bu iki ceza çıkarılarak gündeme gelsin işlenen suçlar bıçak keser gibi azalacaktır. Hatırlayın son zamanlarda bir çok küçük yavrumuz sapıklar tarafından kaçırılarak tecavüz edilerek öldürülmüştür. Bu yüzden mutlaka ve mutlaka hadım etme ve idam etme cezaları yerini almalı ve uygulanmalıdır. İşte o zaman göreyim bakalım ceza işleniyor mu? Hiç sanmam.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım