Balkes’te bir ilk!.. 20.06.2019


Bu makale 2019-06-20 15:37:07 eklenmiş ve 1064 kez görüntülenmiştir.
Cengiz GÜNEŞ

 

Balıkesirspor’da yeni yönetim sorunları çözme yolunda çaba gösteriyor. Öncelikle Nuno dosyasının Cuma gününe kadar halledilmesi gerek. Başkan Kadir Dağlı göreve başlar başlamaz çalışanlar ve alt yapı da görev yapan teknik adamların bir bölümü ile yolları ayırdı.  Yeni yönetim de Genel Kaptan olarak görev alan Sezgin Dedeoğlu, kırmızı beyazlı takıma gece gündüz katkı sağlayabilmek için daha ilk günden  tesislere yerleşti ve burada yatıp kalkmaya başladı!.. Yönetici olarak böyle bir uygulama başlatan Dedeoğlu Balıkesirspor tarihinde de bir ilke imza attı. Balıkesirspor’un başarısı için elinden geleni yapacağını ifade eden çiçeği burnunda Genel Kaptan Dedeoğlu, 24 saatini de tesislerde geçiriyor. Kulübün her şeyiyle yakından ilgilenen ve tam yetki ile göreve gelen Sezgin Dedeoğlu’nun bu hareketi takdirle karşılandı. Gerek çalışanlar, gerekse önümüzde ki süreçte takımda yer alacak olan futbolcular ve teknik ekip açısından son derece önemli olacak olan bu davranışın Balıkesirspor’un başarısına çok büyük katkı sağlayacağı dile getiriliyor..

Öte yandan son yapılan olağanüstü genel kurulda gördük ki Balıkesirspor’da oy kullanan üye sayısı 300 bile değil. Oysa bu sayının çok daha fazla olması gerekirdi. Şehrin nüfusu artmasına rağmen kırmızı beyazlı takımın oy kullanan üye sayısı geriye gidiyor. Bir dönem 500 lerin üzerinde olan sayı şimdilerde gerilemiş durumda. Bu da Balıkesirspor’a olan ilgisizliği gösteriyor. Şehrin takımını sever görünüyoruz ama sevmiyoruz. Genel kurul delege sayısının Balıkesirspor’da binlerle konuşulması gerekirken, üç yüzü geçemiyoruz. Sonra da bu takımdan başarı bekliyoruz.

Bir de yeni yönetimin göreve geldikten sonra alt yapıda ki teknik adamlar ile yollarının ayrılması sonrasında gözler TÜFAD Balıkesir şubesine çevrildi. Çünkü günümüzde dernekler üyelerinin iyi gününde kötü gününde, sorunlarının çözümü noktasında ve mağdur edildikleri zaman yanında olmak için var. Ama TÜFAD Balıkesir şubesi yaklaşık 15 üyesine Balıkesirspor’dan çıkış verilmesine rağmen çıkıp bunu sorgulamadı. Üyelerinin haklarını aramadı. Kamuoyu Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Balıkesir şubesinden bir açıklama bekliyor..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım