TÜRKİYE’NİN VARLIĞI İÇİN MHP GÜÇLÜ OLMALIDIR 05.07.2019


Bu makale 2019-07-05 17:47:30 eklenmiş ve 732 kez görüntülenmiştir.

Arkadan kurmalı kurşun askerlerin,fitne odaklarının oyunları bozulmalı,Ülkücülerin birliği sağlanmalıdır.

TÜRKİYE’NİN VARLIĞI İÇİN MHP GÜÇLÜ OLMALIDIR
(Sıtkı ŞEREMETLİ)

Yazılarımda ve konuşmalarımda dostlarımı kırmamaya ama buna karşın ülkeme ve ülküme düşman olanlara hak ettiği sözleri söylemeye gayret ederim.
Son günlerde görüyorum ki dost yüzlü düşmanlar alçakça bir kampanyanın içindeler.Bu tür faaliyetler artık eleştiri olmaktan çıkmış; Milliyetçi Hareket Partisi’nin,Ülkücülerin birliğini bozma gayretleri haline dönüşmüştür.
Facebook sayfalarında arkalarından kurmalı kurşun askerler söylemediklerini bırakmıyorlar.Lidere,teşkilata sürekli saldıran bu sanal alemin yüreksiz korsanlarına artık ”dur” deme zamanı gelmiştir.
Başka partilerin,düşman mihrakların Turuva atları ihanet görevlerini yerine getiriyorlar.Ama bu oyunu göremeyen bizim hala ”dost” gözü ile baktığımız bazı arkadaşlarımız da bundan böyle kendilerine çeki düzen vermeli,bu oyunlara alet olmak yerine,bu oyunları bozmaya gayret etmelidirler.
LİDER VE YÖNETİCİLERİMİZ
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel başkanı Devlet Bahçeli’dir.Bu partinin kurulduğu günden beri çizgisini değiştirmemiş,neferlikten genel başkanlığa kadar bu davanın her kademesinde görev yaparak bugünlere gelmiştir.Türkiye hızla bölünmeye,yok olmaya sürüklenirken ülkesine sahip çıkan ondan başka bir ses duyabiliyormusunuz?
Unutmayın davanın lideri davanın namusudur.Ona atılan iftira,ona uzatılan dil hareketin tamamına yapılmış bir saldırıdır.Davanın birlik ve dirliği genel başkandan nefere uzanan zincirin gücünden gelir.Bu zincirden hangi halkayı kopartırsanız kopartın davanın bütünü büyük zarar görür.
Keza ,MHP safinda yer alan,davasına gönül vermiş gönül adamlarına söz söylemek kimin haddinedir?
Bu sahte eleştirmenlerin bir kısmı daha ana rahmine düşmemişken onlar ülkücü hareketin mücadelesini veriyordu.Bugün boyundan büyük laf eden sahtekarlar sıcak yuvalarında otururken ,onlar(Taş Medreseliler)-çilekeş dava adamları ve arkadaşları Mamak zindanlarında imtihan veriyordu.
Yok..İnanın bu iş bu kadar basit değil..Ve inanın bu dava bu kadar ucuz değil..Herkes bundan böyle ağzından çıkan sözlerin sahibi olsun.(Özellikle başka partilerde hariçten gazel okuyanlar..)
Yoksa hak ettikleri cevabı mutlaka alırlar.
FİTNE TUZAKLARI
Gençlik yıllarımızda az sayıda dergimiz vardı.Bu dergileri alır satır satır altlarını çizerek okurduk.”Lider ne diyor,teşkilat ne diyor?” öğrenir ve bunları vatandaşlarla paylaşır,fikrı bazda mücadelesini verirdik.Bugün malasef genel başkanının,yöneticilerinin ne söylediğini bilmeyen,gelişmelerden haberdar olmayan arkadaşlarımız var.Bu gerçeklerden haberdar olmayanların fitne tuzaklarına düşmesi kadar doğal ne olabilir?
TÜRKGÜN GAZETESİ-BENGÜ TV-OCAK DERGİSİ VB..
Her Ülkücü her sabah mutlaka bir Türkgun Gazetesi almalıdır.İnanın gazetemiz artık çok düzeyli bir gazete.Muhalefet ağzıyla konuşup düzeysiz eleştirilerde bulunanlara soruyorum:”Davanızın ne kadar takipçisisiniz?Dünyada ve Türkiye’de yaşanan son gelişmelere davanızın,partinizin,lider ve yöneticilerinizin bakış açısı nedir?”Bunu biliyor,takip edebiliyormusunuz?İnanın pek çoğu bunu dahi yapmıyor. Gazetemizde,diğer yayınlarimizda sadece bilgi,haber,açıklamalar yok.Aynı zamanda düzeyli yorumlar da var.Aralarında Şükrü Alnıaçık,Yıldıray Çiçek,Orhan KarataşAhmet Şafak vb. gibi yazarlarımızın bulunduğu pek çok kalem Ülkücü görüş açısı ile olayları aydınlatıyor,olaylara yorum getiriyor.
Öte yandan Bengü TV var.Haberler,açık oturumlar ile Ülkücü bakış açısı en güzel şekilde anlatılmaya çalısılıyor.
Bunlari takip etmezseniz,peki nereden öğreneceksiniz gerçekleri.Yandaş/Sözde muhalif hain medyadan mı?Oralarda
uygulanan ”Algı Operasyonları” Türk insanını olduğu kadar,bizim kendi insanımızı da etkiliyor..Bilgisiz insan savunma gücü olmayan asker gibi çaresiz ve güçsüzdür.Güç bilgidir.Bu yüzden kendi yayın organlarımızı takip edip bilgi sahibi olmalıyız.

ÜLKÜ OCAKLARININ ÇALIŞMALARI

Bir kısım zevat coğu kez ard niyetle ”Ocak ne yapıyor?”diye soruyor.Ocağa bir kere olsun gitmemiş ki..Ülkü Evlerinden,”Baba
beni Ocağa gönder”kampanyalarından,Üniversite ve Orta öğrenim gençlik çalışmalarından konferans ve seminerlerden,eğitim çalışmalarından onun haberi yok ki!
O bu çalışmalara katkıda bulunmak yerine bilgisizce eleştirmekle meşgul.

KİMLER ELEŞTİRİYOR?

İşte durum bu!
Liderin,teşkilatını eleştirenlerin hali bu..Hem elini taşın altına koymayacaksın..Hem davan için parmağını oynatmayacaksın..Hem teşkilatının çalışmalarından haberin olmayacak..Ve hem de oturduğun köşeden fitne üreteceksin..Olmaz böyle bir şey..
Olamaz,olmamalı..

MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI

Ülkücülerin yeri MHP ve ÜLKÜ OCAKLARI’dır.
CHP’deki demokrat Ülkücü,
İP’teki sözde Ülkücu..
Hadi oradan be!

Ocaktaki Ülkücu,
MHP’deki Ulkücü..
Gerisi palavra..

Ama öte yandan,benim has Ülkücüm de yukarida bahsettigim konulara özen göstermeli,davasını iyı bilmeli,het platformda davasını en iyi şekilde temsil edip anlatmalıdır.

MHP GÜÇLÜ OLMALI

Herkes,hepimiz kendimizi gözden geçirmeliyiz.Bizim yaşayabileceğimiz başka bir vatan toprağı yok.Bağımsız son Türk Devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığı tehdit altında.Ve bu vatanı,bu milleti,bu devleti Milliyetçi Hareket Partisinden,Ülkücülerden başka koruyabilecek başka bir güç yok.Öyleyse MHP güçlü olmalı.Güçlü kılınmalı.Bunun yolu ise birlik ve beraberlikten geçer.Ülkücülerin birliği güçlü olursa Türkiye’nin geleceği aydınlık olur.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım