HDP'DEN İYİ PARTİ'YE; ''BİZİM SAYEMİZDE MECLİSTESİNİZ'' HDP - İYİ Parti ittifakı deşifre oldu! 06.07.2019


Bu makale 2019-07-06 12:17:39 eklenmiş ve 106 kez görüntülenmiştir.

Siyasette hiç bir şey gizli kalmaz.
CHP-İP ittifak yaptı.
HDP/PKK ''Bu ittifakta bizde varız''dedi.
Halktan korkularından,şehit ailelerinden utaçlarından! CHP ve İP'liler bir türlü açıklayamadılar bu gerçeği.
Ama güneşi balçıkla sıvamak ne mümkün!
Seçimler bitti,tüm pislikler saçıldı ortaya!..
HDP,TBMM çatısı altında parmak sallayarak İYİ Partililere sesleniyor:''İçinde bulunduğunuz ittifaka HDP ve PKK'ya gönül vermişlerin de olduğu insanlar oy verdi''
Daha ne söyleyeceksiniz?
Bu sözlere ne diyeceksiniz?
Bilinenin ifşası bu;Millet-Zillet İttifakı nerede oy almışsa içinde HDP/PKK'nın da kan izi var.
İçine sindirebilenlere diyecek sözüm yok!
Ama bir daha ağızlarını açıp ''Türk Milliyetçiliği-Şehitlerim''gibi laflar etmesinler!...
Okuyun haberi..
----------------------
HDP - İYİ Parti ittifakı deşifre oldu! Bu kavga daha başlangıç
TBMM'de, HDP'li Fatma Kurtulan, İyi Partili Ağırailoğlu'na yönelik"Bizim sayemizde Meclis'tesiniz" sözleri üzerine afişe olan ittifak ve kavgayı AK Partili ve MHP'li vekiller yorumladı.
----------------------
TBMM'de, HDP'li Fatma Kurtulan, İyi Partili Ağırailoğlu'na yönelik 'İYİ Parti, size söylüyorum: Size rağmen, içinde bulunduğunuz ittifaka, HDP ve PKK'ya içinde gönül vermişlerin de olduğu insanlar oy verdi. Şu an koltuklarınızda HDP'nin oylarıyla oturuyorsunuz. Bu ittifakta, CHP ile yaptığınız ittifakta HDP'nin oylarının etkisi vardır. Ne yapacaksınız şimdi? Ne diyeceksiniz şimdi buna?' dedi. 
Bu sözler sonrası kamuoyu gizli ittifakın çatırdadığını ve afişe olduğu yorumları yapıldı. Gündemi belirleyen bu gerçeğin ardından bu konu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt'a soruldu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan

Öncelikle bu kavga, bizim kavgamız ve gündemimiz değil. İyi Parti iki gündür kendince milliyetçi seçmene yönelik hamle olarak gördüğü önergeleri Meclis’e verdi. Her iki öneride de bir siyasi partinin maruz kalabileceği en ağır cevaplarla karşılaştı. Dün Kandil’den eli kanlı teröristlerin desteğine ses çıkarmayanlar, bugün o günleri yaşanmamış gibi gösterme telaşına girdiler.

Siyaset sorumluluk gerektirir. Bugün yaptığınız her şey ileride mutlaka önünüze çıkar. Atatürk’ün partisi olduklarını söyleyenler, milliyetçi kesimin partisi olduğunu iddia edenler, seçim döneminde gizli ittifak yapanlar seçmeni aldatacaklarını zannettiler.

Bugün oluşan tabloda görüyoruz ki “diyet” ödeme dönemi başladı. İttifak ortaklarının sitemlerine, azarlamalarına adeta cevapsız kaldılar. “Kes sesini, HDP ve PKK sayesinde o koltuklardasınız” çıkışıyla afalladılar. Seçimleri henüz yeni geride bıraktık. Tiyatro bitti. İttifaklarının kapalı kapılar ardında ne tür anlaşmalara gebe olduğunu hep birlikte göreceğiz. Bu daha başlangıç.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt

İYİ Parti özellikle 23 Haziran seçimlerinden sonra MHP’yi parçalamak bölmek üzerine yalana ve iftiraya dayalı bir siyaset gütmüştür. Meral Akşener’e Alparslan Türkeş’e sarılarak fitne ve fesat çıkarmak istedi ama Alparslan Türkeş kendisini de hiç sevmezdi. Dün de İYİ Partili Grup Başkanvekili Yavuz Ali Ağıralioğlu dün de şov yaparken artık dayanamayan Fatma Kurtulan gerçekleri ifşa etti. Pazarlıkları ifşa etti. İP’in ipini pazara çıkardı. Meclis’in son partisi sizsiniz ve o da HDP’nin oylarıyla oldu. Ayıp olsun, yazıklar olsun size” dedi. Sayın Cumhurbaşkanı, sayın Devlet Bahçeli’nin dediği “Zillet ittifakı Kandil’den destek alıyor. Pensilvanya’dan destek alıyor” tezimizi kanıtladılar.

"AKŞENER ÜLKÜCÜ KATİLİDİR"

İYİ Parti’de kendisine “Milliyetçiyim, ülkücüyüm” diyen kimsenin yer alması mümkün değildir. Meral Akşener, milliyetçi, ülkücü değildir. Ülkücü katilidir. Konya’da arkadaşımızı, belediye başkanımızı, öldüren İYİ Partili’yle ilgili hiçbir şey dememiştir. Dolayısıyla ülkücü kanı elinde olan Akşener’in ülkücüleri temsil etmesi mümkün değildir.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım