DEVLET BAHÇELİ'Yİ ANLAYIN! BU MİLLETİN KADERİ BUNA BAĞLI 29.07.2019


Bu makale 2019-07-29 17:32:50 eklenmiş ve 877 kez görüntülenmiştir.

Siyasi partilerin var oluş nedenleri öncelikle ülkenin varlığını korumak sonra ise ülke vatandaşlarının mutluluğu zenginliği için çaba göstermektir.
Ancak görüyoruz ki günümüz siyasetçileri sadece ve sadece siyaset uğruna,üç beş oy fazla alabilme uğruna bu ülkenin bekasını tehlike altına sokabilmektedirler.
HDP'yi biliyoruz.Terör örgütünün sözcülüğünü yapmaktadır.
Peki diğerleri?
CHP-İP..
Malasef HDP ile kol kola onlarda aynı safta buluştular.
Syasi muhalefet adına Türkiye'yi karanlığa sürükleyen bu siyasi partiler bugün 3-5 oy fazla alabilirler ama sonları millet nezdinde hüsran olacaktır.
Bakın,oy kaygusu taşımadan milletin varlığı,devletin bekası için en doğru davranışlar MHP'den geliyor.
Devlet BAHÇELİ dik duruşu ile doğruları haykırıyor..
Dinleyin,görün,anlayın!..
Bu milletin,bu devletin kaderi buna bağlı..
XXX
''MHP'ye güvendiniz, güveninizi boşa çıkarmayacağız, biz varsak umut, huzur, çare, sarsılmaz bir duruş, sağlam bir şuur vardır.

ABD'nin tutarsız çelişkili tavırları nedeniyle PKK sınırlarımızda yuvalanmıştır.

CHP Genel başkanının 'bize mi saldıracaklar' dediği YPG, Ceylanpınar' bir kez daha roket atmış 6 kişinin yaralanmasına neden olmuştur.

Sahnelenen küresel oyunlar amacına ulaşamayacak. Güney sınırlarımıza fitne ekiyorlar. CHP hala tehlikenin farkında değil.

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Dün yaptığı konuşmada Türkiye'nin terör sorunundan bahsetmedi, bu CHP adına utançtır; Kılıçdaroğlu'na soruyorum; CHP Genel Başkanı'na soruyorum. Terörle mücadele hakkında ne düşünüyorsunuz, hangi hazırlık ve önerilere sahipsiniz?.

Mutfakta ateş varsa söner. Bugün az yediysek yarın çok yeriz. Peki ağlayan analara ne diyeceksiniz? Milli bekamızın soğan kadar da mı değeri yoktur?

Bebek bezinin yüzde 40 zamlanmasını söyledin de bombaya, mermiye, askeri operasyonlara harcanan parayı hiç hesap ettiniz mi?

"GÜVENLİ BÖLGE OLMAZSA FIRAT'IN DOĞUSU ATEŞE VERİLMELİDİR"

Derinliği 30 kilometreyi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı.

Milli bekanın soğan kadar değeri yok mu? Kurulan tuzakları milli güç imkanlarıyla bozmalıyız. Derinliği 30 km'yi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı. Fırat'ın Doğusu ateşe verilmelidir.

"BUGÜN AZ YEDİYSEK YARIN ÇOK YERİZ"

Türkiye ateşten gömlek giymişken siz hangi yüzle konuşuyorsunuz? Bugün az yediysek, yarın çok yeriz. Peki ağlayan analara, omuzlarda taşınan şehitlere ne diyeceksiniz? Beka gittikten sonra neyin ekonomisinden bahsedeceksiniz?

Küresel tefeciler, ekonomik tetikçiler saldırırken Türkiye'nin aleyhine konuşmak adamlık mıdır? Milli bekamızın soğan kadar da değeri yok mudur? Bu Kılıçdaroğlu kimlere hizmet etmektedir? PKK'ya diyet borcu varsa söylesin kurtaralım.

CHP Genel Başkanı'na ne yaparsa yapsın, bu aziz millet var oluş mücadelesini kahramanca sürdürecektir. CHP tarihin yanlış tarafındadır, geçmişinden kategorik olarak kopmuştur. CHP tanınmaz haldedir, aziz Atatürk'ün kemiklerini sızlatmaktadır.

Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin sinir uçlarına basan vahim gelişmeler karşısında da var oluş yok oluş mücadelesinin eşiğinde olduğumuz çok açıktır.

Dünya ABD'den ibaret değildir, F-35'ten mahrum olmak her şeyin sonu değildir.''

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım