AMAN DİKKAT!.. 22.08.2019


Bu makale 2019-08-22 12:04:58 eklenmiş ve 949 kez görüntülenmiştir.
Cengiz GÜNEŞ

 

MİNİ YORUM/ Cengiz GÜNEŞ

 

Basketbol’da şehrin temsilcisi olan Karesispor bundan böyle Türkiye Basketbol Ligi’nde Balıkesir Büyükşehir Belediye ismi ile mücadele edecek.. Profesyonel anlamda spor alanında Balıkesir’in temsil edilmesi kadar güzel bir şey olamaz.

Ancak futbol da şehrin markası dediğimiz Balıkesirspor’un şu günlerde can çekiştiği bir süreçte basketbola destek vermek ne kadar doğru olur bilinmez…Bunu zaman gösterecek..

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz’ın göreve geldiği günlerde yazdığım gibi, “Sayın Yılmaz Balıkesirspor Kulüp Başkanı seçilmedi, Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Belediyenin sorunları diz boyu ve parasal sıkıntı var” demiş ve ilk etapta Balıkesirspor’a sıcak bakamayacağını dile getirmiştim.

Ancak gelinen noktada basketbol takımına maddi ve manevi anlamda destek verilmesi, Balıkesirspor’a gönül veren taraftarları olumsuz etkiler. Şehrin markası olan takıma sahip çıkılmaması basketbol takımının da tepki görmesine neden olur. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz eleştiri oklarının hedefi olur. Bu nedenle basketbola destek verilsin fakat Balıkesirspor da göz ardı edilmesin. Şehrin markasının geleceği için de adımlar atılsın.. Spor da birlik beraberlik sağlansın.. Profesyonel anlamda mücadele eden tüm takımlarımıza tribünler sahip çıksın. Ayrı gayrı olmasın.. Balıkesirspor’un da içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan kurtulabilmesi birlik olunsun. Şehrin markası da iş bilmeyen Başkan ve yönetimden kurtarılsın ve görev ehil kişilere verilsin..  

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım