HELAL OLSUN…


Bu makale 2019-09-06 13:00:18 eklenmiş ve 924 kez görüntülenmiştir.
Cengiz GÜNEŞ

Balıkesirspor Kulüp Başkanı Kadir Dağlı ve ekibi göreve geldiklerinden itibaren bir çaba içerisindelerdi. Ancak onların çabası ve söylemleri olumsuzluklar nedeniyle güven vermemişti.. Başkan Dağlı'nın eleştiriye açık olmaması, gerek sosyal medyadan gerekse bire bir verdiği cevaplar tepki çekmişti. Bizde buradan Başkan Kadir Dağlı'yı eleştirmiş, Balıkesirspor'un işinin zor olduğunu söylemiştik. Özellikle Mustafa Akar dosyası ile ilgili Başkanın yaptığı değişik açıklamalar kafalarda soru işareti bırakmıştı. 

Nuno dosyasının halledilerek kırmızı beyazlı takımımızın bir alt lige düşmesi engellendikten sonra gözler transfer tahtasına çevrilmişti. UÇK da ki dosyaların çokluğu bu işin çözümlenemeyeceği görüşünü ön plana çıkartmıştı. Alacaklı olan futbolcuların parasal talepleri, kulüpte ki para sıkıntısı  

bu konuda yol almamızı engelliyordu. Ancak Başkan Dağlı, sürekli girişimlerde bulunarak bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulması için çaba gösteriyordu. Gelinen nokta da transfer tahtamızın açılmasının imkansız olduğu kabullenilmiş ve Balıkesirspor'un mevcut kadro ile küme düşeceği söylemleri artmıştı. 

Ancak transferin son günü yaşanan gelişmeler ile mucize gerçekleşti ve önce transfer tahtası açıldı ve gece yarısı kırmızı beyazlı takıma yeni futbolcular kazandırıldı.  Bittik dediğimiz yerde bir anda küllerimizden yeniden doğduk. Bu işi başaran Başkan Kadir Dağlı ve ekibi, kendilerine “Helal olsun” dedirtti.. Başkan Dağlı zoru başarmış ve Balıkesirspor'un transfer yapmasını sağlamıştı. Bir anda gece yarısı tükenen umutlar yeşerdi..  Camiaya gönül veren taraftarlar derin bir oh çekti ve artık daha güçlü bir Balıkesirspor'u izleyecek ve destekleyecekler. 

Şimdi iş teknik adam Ali Tandoğan'da.. Hem eli güçlendi hem de kulübesi.. Artık saha kenarında daha sağlıklı düşünen, daha moralli bir teknik adam var. Ligin ilk üç haftasında olumlu futbol oynayan bir Balıkesirspor'u yaratan Tandoğan'ın bu kadro ile daha başarılı işlere imza atacağına inanıyoruz.  Açılan transfer tahtası ve yapılan transferler ile “Balıkesirspor bu sezon küme düştü” cümlesi yerini “Balıkesirspor bu sezon önemli işlere imza atar” olarak değişmiştir. Bu mutlu sona maddi ve manevi olarak katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.. Balıkesirspor Kulüp Başkanı Kadir Dağlı ve ekibine de Helal olsun diyoruz..      

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım