Alkışlar Müdür Onar'a (03.10.2019)


Bu makale 2019-10-03 13:10:38 eklenmiş ve 832 kez görüntülenmiştir.
Cengiz GÜNEŞ

Balıkesir'in yeni İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, önceki gün Vali Sayın Ersin Yazıcı'yı ziyaret ederek görevine başladı.  Sayın İl Emniyet Müdürümüze yeni görevinde başarılar dilerim..

İl Emniyet Müdürü Onar, daha ilk günden sürpriz yaparak Balıkesir hakemlerinin yeni sezon açılışına katıldı. Tören de yer alan sporun taban birliklerinin temsilcileri ve hakem camiası, “Ayağının tozu ile açılışımıza katılan İl Emniyet Müdürümüz tam bir spor dostu” diyerek alkışı hak ettiğini belirttiler.  Sayın Müdür Onar, alkışı gerçekten hak etti. Sporu seven, futbolun içerisinde olan, aynı zamanda TFF Üst Klasman temsilciliği görevinde bulunan Onar'ın samimi ve sıcak yaklaşımı spor camiasının da içini ısıttı. 

Balıkesir böyle güzel sürprizlere pek alışık değil. Hafızam beni yanıltmıyor ise yaklaşık 15 yıl kadar önce dönemin İl Emniyet Müdürü Sayın Celal Uzunkaya, hakemlerin sezon açılışına katılmıştı. Sonrasında görev yapan müdürlerimizin bu tür sürprizlerini görmedik. Sayın Hasan Onar, uzun yıllar sonra bir ilki gerçekleştirdi ve spor etkinliğine katılarak sporseverlerin daha ilk günden sevgisini kazandı. 

 Şimdi Balıkesir'in spor penceresinden baktığımız da İl Emniyet Müdürümüz Hasan Onar beyefendi ile çıtanın daha da yükseleceğini görüyoruz. Çünkü şehrin asayişini sağlayan yönetici, bugünden sonra da sporun da güzelliklerine öncü olarak, temsil ettiği şehrin sporda da daha iyi yerlere gelebilmesi için çaba gösterecektir.

 Açılış töreninde Balıkesir'in hakem camiasında ki önemli isimleri olan İzzet Özalp, Mehmet Özkan, Nedim Göklü, Mustafa Yılmaz ve hele ki Aytekin Durmaz'ın, İl Emniyet Müdürümüz Hasan Onar ile buluşma anında gözlerinde ki parıltı ve yüreklerinde ki sevinç, “Spor dostu, futbolun önemli temsilcisi, sporda Balıkesir için bir şans olan, Balıkesir'in sporunun daha iyi yerlere gelebilmesi için çaba gösterecek bir ismin Balıkesir'de  göreve başlamasının” yansımasıydı. 

Bundan böyle İl Emniyet Müdürü Hasan Onar'ı öncelikli görevinin yanı sıra sporun tüm paydaşlarına destek olurken de görebileceğiz. Ayağının tozu ile hakemlerin sezon açılışına katılması bunun bir işaretiydi. Onun spor sevgisi, Balıkesir sporunun öncüsü olacak. Hoş geldin Müdürüm.. Sevgi, Barış, kardeşlik tadında Balıkesir'in sporu için birlikte önemli başarılar yaşamak dileğiyle..     

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
Birlik Gazetesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balıkesir Web Tasarım